Galerie

II Zmota Trophy – wyniki szczegółowe

Tabela Wyników Dzień I – czasy uwzględniają kary- Zmota Trophy Dzień I – 24/06/2017

Ekstrem OS 1 Wichrowe OS 2 622 Upadki OS 3 Jad Gnój OS 4 Ptaki OS 5 Kartka Kary Suma
Ignacy Lenkiewicz/Przemysław Biegański 1 0,54 1,23 20,10 36,15 2,50 60,52
Mariusz Niemiec/Tomasz Janik 9 1,27 1,22 32,05 42,30 3,39 80,23
Karol Lenkiewicz/Patryk Fiedorowicz 3 2,14 1,42 51,30 43,30 4,29 102,45
Krystian Bloch/Seweryn Bloch 5 2,17 2,42 41,03 62,00 4,30 foto 30,00 141,92
Dominik Kocela/Marcin Kocela 6 8,26 6,15 75,12 150,00 T 60,00 299,53
Damian Wasiak/Marcin Banaszek 8 60,00 T 3,19 55,11 150,00 T 5,23 foto 30,00 303,53
Jarosław Monachowicz/Krzysztof Grygoruk 4 24,47 3,32 T 130,00 T 150,00 T 22,50 330,29
Roman Muzyka/Sylwia Muzyka 2 60,00 T 90,00 T 150,00 T 89,00 T 60,00 foto 30,00 479,00
Robert Szumert/Adam Skoczeń 7 60,00 T 5,03 150,00 T 150,00 T 60,00 taryfa za dzień + foto 540,00 965,03

Turystyk
Grzegorz Bogusz/Krzysztof Urbaniak 20 1,04 3,07 2,09 8,42 8,10 22,72
Jacek Sobczak/Michał Żarnowski 15 1,04 3,33 20,00 71,00 19,36 114,73
Tomasz Bojanowicz/Piotr Niemyjski 18 0,54 6,01 12,12 48,30 90,00 T obca pomoc 156,97
Andrzej Tarnarzewski/Wojciech Miałkowski 19 3,26 3,33 10,18 T 150,00 T 14,20 180,97
Piotr Kotecki/Monika Kotecka 16 4,30 120,00 T 16,00 T 150,00 T 16,30 306,60
Dariusz Szkaradek/Szymon Gała 21 0,50 120,00 T 25,00 T 150,00 T 36,32 331,82
Maciej Nadolny/Dagmada Dejk 14 0,44 120,00 T 37,00 91,00 90,00 T 338,44
Paweł Chotnicki/Mariusz Piękniewski 25 0,45 10,03 180,00 T 150,00 T 90,00 T foto 30,00 460,48

Przygoda
Wojtek Mejer/Zbigniew Popielarczyk 10 7,49 7,54 7,00 T 150,00 T 26,20 brak kasku 3 198,23
Kuba Siadek/Piotr Rechnio 29 0,36 14,00 10,10 T 150,00 T 26,44 200,90
Maciej Stróżyk/Agnieszka Stróżyk/Tomasz Raszewski 26 5,28 8,04 8,40 T 150,00 T 34,10 205,82
Janusz Ślusarski/Mariusz Dutkiewicz 27 1,03 28,45 5,00 T 100,00 T 59,10 brak kasku, foto punkt 60,00 253,58
Marek Pietraszewski/Magdalena Dudzin 28 90,00 T 120,00 T 180,00 T 150,00 T 90,00 taryfa za dzień 945,00

Tabela Wyników Dzień II – czasy uwzględniają kary – Zmota Trophy 25/06/2017

Ekstrem OS 1 w stepie szerokim OS 2Wierna rzeka OS 3 Bieszczady OS 4 Amazonka Suma
Mariusz Niemiec/Tomasz Janik 9 7,32 2,23 3,20 7,50 20,25
Ignacy Lenkiewicz/Przemysław Biegański 1 6,33 2,10 3,40 13,30 25,13
Karol Lenkiewicz/Patryk Fiedorowicz 3 5,11 7,12 2,58 10,50 25,31
Krystian Bloch/Seweryn Bloch 5 14,16 9,00 2,44 14,24 39,84
Jarosław Monachowicz/Krzysztof Grygoruk 4 17,39 6,55 5,05 14,47 brak foto 20,00 63,46
Dominik Kocela/Marcin Kocela 6 120,00 T 4,10 3,47 T 150,00 T 277,57
Damian Wasiak/Marcin Banaszek 8 120,00 T 12,00 3,20 T 150,00 T 285,20
Roman Muzyka/Sylwia Muzyka 2 Taryfa za dzień 630,00 630,00
Robert Szumert/Adam Skoczeń 7 Taryfa za dzień 630,00 630,00

Turystyk
Grzegorz Bogusz/Krzysztof Urbaniak 20 4,04 1,05 1,57 10,00 16,66
Jacek Sobczak/Michał Żarnowski 15 5,30 2,00 3,04 9,00 19,34
Andrzej Tarnarzewski/Wojciech Miałkowski 19 5,44 1,52 3,33 11,30 21,59
Maciej Nadolny/Dagmada Dejk 14 7,28 2,25 3,07 15,40 28,00
Dariusz Szkaradek/Szymon Gała 21 5,07 3,00 2,52 20,03 30,62
Tomasz Bojanowicz/Piotr Niemyjski 18 8,28 1,30 3,02 30,00 42,60
Piotr Kotecki/Monika Kotecka 16 14,08 3,57 T 90,00 T 25,00 132,65
Paweł Chotnicki/Mariusz Piękniewski 25 Taryfa za dzień 660,00 660,00

Przygoda
Piotr Rechnio/Kuba Siadek 29 5,30 2,10 3,00 7,34 17,74
Maciej Stróżyk/Agnieszka Stróżyk/Tomasz Raszewski 26 8,08 2,40 3,28 19,15 32,91
Janusz Ślusarski/Mariusz Dutkiewicz 27 8,01 3,00 2,38 5,30 kask 30,00 48,69
Marek Pietraszewski/Magdalena Dudzin 28 29,53 3,00 66,55 57,00 kask 30,00 186,08
Wojtek Mejer/Zbigniew Popielarczyk 10 29,24 6,00 2,33 T 150,00 T 187,57

Klasyfikacja generalna suma dwóch dni – Zmota Trophy 2017
Ekstrem
dzień 1 dzień 2 suma
Ignacy Lenkiewicz/Przemysław Biegański 1 60,52 25,13 85,65
Mariusz Niemiec/Tomasz Janik 9 80,23 20,25 100,48
Karol Lenkiewicz/Patryk Fiedorowicz 3 102,45 25,31 127,76
Krystian Bloch/Seweryn Bloch 5 141,92 39,84 181,76
Jarosław Monachowicz/Krzysztof Grygoruk 4 330,29 63,46 393,75
Dominik Kocela/Marcin Kocela 6 299,53 277,57 577,10
Damian Wasiak/Marcin Banaszek 8 303,53 285,2 588,73
Roman Muzyka/Sylwia Muzyka 2 479,00 630 1109,00
Robert Szumert/Adam Skoczeń 7 965,03 630 1595,03
Turystyk
Grzegorz Bogusz/Krzysztof Urbaniak 20 22,72 16,66 39,38
Michał Żarnowski/Szymon Gała 15 114,73 30,62 145,35
Tomasz Bojanowicz/Piotr Niemyjski 18 156,97 42,6 199,57
Andrzej Tarnarzewski/Wojciech Miałkowski 19 180,97 21,59 202,56
Jacek Sobczak/Dariusz Szkaradek 21 331,82 19,34 351,16
Maciej Nadolny/Dagmada Dejk 14 338,44 28 366,44
Piotr Kotecki/Monika Kotecka 16 306,6 132,65 439,25
Paweł Chotnicki/Mariusz Piękniewski 25 460,48 660 1120,48
Przygoda
Piotr Rechnio/Kuba Siadek 29 200,9 17,74 218,64
Maciej Stróżyk/Agnieszka Stróżyk/Tomasz Raszewski 26 205,82 32,91 238,73
Janusz Ślusarski/Mariusz Dutkiewicz 27 253,58 48,69 302,27
Wojtek Mejer/Zbigniew Popielarczyk 10 198,23 187,57 385,80
Marek Pietraszewski/Magdalena Dudzin 28 945 186,08 1131,08

Galeria zdjęć i film z II Zmoty Sprint

Print

 

 

 

 

Pod poniższym linkiem filmowa relacja z zawodów:

https://www.youtube.com/watch?v=r96ogCAi3zM
Natomiast pod tym linkiem znajdziecie dokumentację fotograficzną :