klasyfikacja

Klasyfikacja

Zasady punktowania w TLT 2017 roku wyglądają następująco:

Zbieramy punkty przyznawane za zajęcie konkretnego miejsca w każdej z trzech imprez.  Suma punktów zebranych podczas całego sezonu wyłoni najwszechstronniejsze załogi w trzech klasach.

Punktacja: I miejsce – 50 pkt, II miejsce – 45 pkt, III miejsce -40 pkt,  IV  miejsce 35 pkt, V miejsce  30 pkt, VI miejsce 29 pkt, VII miejsce 28 pkt, VIII miejsce 27 pkt, IX miejsce 26 pkt, X miejsce 25 pkt. Od miejsca XI każda opłacona załoga ma przyznane 20 pkt za udział i zabawę podczas imprezy !!

 

Towarzyska Liga Terenowa 2017- klasyfikacja generalna
Kierowca Pilot ZmotaSprint
2 edycje
Zmota Trophy Zmota Challenge SUMA
EKSTREM
Ignacy Lenkiewicz  Przemysław Biegański 50/45  50  145
Roman Muzyka Sylwia Zarychta Muzyka 45/0  27  72
Karol Lenkiewicz Patryk Fiedorowicz 40/50  40  130
Zbigniew Popielarczyk Damian Popielarczyk 35/0  0  35
Dominik Kocela Marcin Kocela 30/35  29  94
Artur Nałęcz Andrzej Brandenbura 29/0  0  29
Jarosław Monachowicz Krzysztof Grygoruk 0/35  30  65
 Mariusz Niemiec  Tomasz Janik  0/0  45  45
 Krystian Bloch  Seweryn Bloch  0/0  35  35
 Damian Wasiak  Marcin Banaszek  0/0  28  28
 Rafał Śnieżek  0/40  0  40
 
 TURYSTYK
Maciej Kozłowski Artur Kurek 50/0  0  50
Grzegorz Bogusz Krzysztof Urbaniak 45/50  50  145
Rafał Morawski Anna Zielińska 40/0  0  40
Artur Kaczorowski Michał Wotliński 35/35  0  70
Dagmara Dejk  Maciej Nadolny 30/0  29  59
Paweł Chotnicki  Mariusz Piękniewski 29/45  27  101
Piotr Kotecki Monika Kotecka 0/0  28  28
Andrzej Tarnarzewski  Wojciech Miałkowski 0/0  35  35
 Jacek Sobczak  Michał Żarnowski 0/0  45  45
 Tomasz Bojanowicz  Piotr Niemyjski  0/0  40  40
PRZYGODA
 Marcin Kruszewicz  Emil Zabilski 50/0  0  50
Janusz Ślusarski Zuzanna Ślusarska 45/50  40  135
Radosław Łupiński Zbigniew Antczak 40/0  0  40
Robert Godziuk 35/  0
Maciej Stróżyk Agnieszka Stróżyk/Tomasz Raszewski 30/0  45  75
 Piotr Rechnio  Jakub Siadek  0/45  50  95
 Wojtek Mejer  Zbigniew Popielarczyk  0/0  35  35