zmociatko 3 bip 02

Towarzyska Liga Terenowa

TLT to spotkania  w wymagającym terenie przygotowywane dla przyjaciół i znajomych, których jednoczy wspólna pasja jaką jest off-road. Wszystkie imprezy wchodzące w skład cyklu TLT są realizowane przez ekipę adrenalinka.pl. Jednocześnie chcemy do naszego grona przyjmować nowe załogi, które pokonując teren potrafią się dobrze bawić ! Celem ligi jest więc skupianie ludzi, którzy przedkładają satysfakcję z pokonania terenu nad stricte sportową rywalizację. Upraszczamy maksymalnie regulaminy i koncentrujemy się nad integracją i zabawą w bardzo wymagającym terenie. Każdej z imprez będzie również towarzyszył obfity w towarzyskie atrakcje bankiet. Chcemy alby rozgrywki TLT wyłoniły najbardziej wszechstronne załogi wśród rodzimych off roaderów i dlatego każda z proponowanych przez nas imprez ma inny charakter. W skład Towarzyskiej Ligi Terenowej 2017  wchodzą cztery imprezy firmowane jakościowym znakiem Zmoty.  Zaczynamy od wiosennej Zmoty Sprint na mazowieckiej żwirowni w Skarboszewie – to rajd z cyklu H3 polegający na pokonaniu jak największej liczby okrążeń w wyznaczonym limicie czasu. Podczas letniej pory proponujemy Zmotę Trophy czyli rajd przeprawowy podczas, którego wszystkie OS-y będą miały mierzony czas a suma czasów z dwóch dni zadecyduje o klasyfikacji końcowej. Końcówka lata do druga odsłona Zmoty Sprint a w finale docieramy do późnojesiennej XV Zmoty Challenge– imprezy przeprawowej „kultowej” już w polskim środowisku off road a będącej klasyczną przeprawówką polegającą na kompletowaniu fotopunktów. Do uczestnictwa w imprezach przygotowanych w ramach cyklu Towarzyskiej Ligi Terenowej zapraszamy posiadaczy wszelakich pojazdów z napędem 4×4. Gwarantujemy właściwy dobór prób oraz kameralną i koleżeńską atmosferę podczas imprez terenowych. Na naszych imprezach wyjeździ się każda załoga począwszy od całkowicie seryjnych terenówek a skończywszy na wszelkiego rodzaju zmotach uzbrojonych w wyciągarki mechaniczne. W porównaniu do ubiegłorocznego sezonu poczyniliśmy kilka zmian w regulaminie oraz podziale na klasy sportowe, o których możecie przeczytać w odpowiedniej zakładce.

Zapraszamy wszystkich potencjalnych sponsorów imprez do kontaktu w celu omówienia warunków sponsorskich.
Tel. kontaktowy: +48 509 570 840

Jesteśmy w stanie zapewnić ekspozycję Państwa logo na wszystkich nośnikach w czasie trwania naszych imprez terenowych. Takich jak naklejki, koszulki, materiały graficzne, banery reklamowe.
Logo sponsora może być eksponowane na trasie Odcinków Specjalnych, w Strefie Serwisowej oraz na Bazie Imprezy. Znaki graficzne sponsorów będą również widoczne na stronie internetowej imprezy a nazwa sponsora będzie wzmiankowana we wszelkich materiałach medialnych, które ukażą się po zakończeniu imprezy.

Do zobaczenia na trasach i próbach TLT 2017!
">f+B
Komandor : Marcin Francuz
email: franc@adrenalinka.pl, tel. + 48 509 570 840
Zapraszamy do dyskusji na temat ligowych zmagań na naszym forum.